225/45R18 Marshal I Zen WI31 95T XL
İlan No: 6398


Marshal-I Zen WI31 95T XL-1
Marshal-I Zen WI31 95T XL-1
Araç Tipi
Otomobil
Genişlik
225
Yükseklik
45
Jant
18
Lastik Türü
Kış Lastikleri
Yük
95_(690.kg)
Hız
T-190
Kat
-
 • 375/ 84
 • İstanbul / Pendik / Fevziçakmak mah.
 • İlan Tarihi
  1.5.2018
 • Güncelleme
  1.5.2018
 • Ürün Türü
  Lastik
 • Kimden
  Toptancı Mağazası
 • Durum
  Sıfır
 • İletişim
  İhsan MERAL
 • İş Telefonu
  0(216) 596 18 13
 • Cep Telefonu
  0(530) 204 24 96
 • Email Adresi
  hitasoto@gmail.com
 • Web Sitesi
  www.lastikjantportal.com

Mesaj Gönder Satıcı Profili MağazasıŞikayet Gönder


Marshal WinterCraftIce WI31

 

Korelilastik üreticisi KUMHO / Marshal tarafından üretilmekte olan WinterCraftIce WI31 kış lastiği serisi, zorlu kış koşullarında maksimum performans veyol tutuşu hedefleyenler için özel olarak geliştirilmiştir. Marshal IZenKW22’den sonra üretilmeye başlayan WinterCraft Ice WI31 kış lastiği deseni,hesaplı fiyatı ve üstün özellikleri ile yurt dışında topladığı beğenininardından, Türkiye pazarında da 2016 yılı itibarı ile yerini almıştır. Kışlastiği kullanıcılarının beğenisini kazanan KW22 deseninin, zorlu kışşartlarının hakim olduğu bölgelerde yerini alarak, tam anlamıyla bir "karlastiği” olarak tasarlanan Marshal WinterCraft WI31 özellikle İç Anadolu, DoğuAnadolu ve Güneydoğu Anadolu’da yoğun kar yağışlı bölgelerin zorlu koşullarıiçin ideal bir üründür. Lastik üzerindeki çivi deliklerinin sayılarıbelirlenirken Avrupa standartları baz alınmış ve tüm yasal denetlemelere uygunolarak hazırlanmıştır.

 

Çivilikış lastiğine ihtiyaç duyulan zorlu kış şartları için geliştirilen ürünün omuzblokları arasına dengeli şekilde dağıtılmış olan çivi delikleri ile, aşırıbuzlanma ve yoğun kar yağışı karşısında kısa fren mesafesi ve yüksek yol tutuşuözellikleri sunmaktadır. Geniş profilli sırt desen tasarımı sayesinde gürültüyüminimuma indirmekte olan WinterCraft WI31 kar lastiği mükemmel kar vesıvı tahliyesinin yanı sıra, muadillerine nazaran çok daha sessiz bir sürüşsunması ile konfor beklentisi olan sürücülerin de beğenisini kazanmaktadır.

 

Üçboyutlu petek biçimindeki kılcal damar dağılımı ile kış koşullarında mükemmelkavrama sunmaktadır. Buz üzerinde mükemmel bir hızlanma ve kısa fren mesafesisunan Marshal WI31’in geliştirme sürecinde yapılan çalışmalar, soğuk havakoşullarında mükemmel yol tutuşuna odaklanmıştır.

 

MarshalWinterCraft ICE WI31 Kar Lastiği Tasarımı

"Yönlülastik” ,"directional tasarım” veya "V” tipli lastik olarak bilinenve mükemmel sıvı tahliyesine olanak tanıyan tasarımı ile ıslak zemin frenperformansı testlerini başarıyla geçen Marshal WinterCraft WI31, 30.000KM’yi geçen testlerde dünyaca ünlü markalardan oluşan rakiplerini geridebırakarak "uzun lastik ömrü” ve dayanıklılık konularında da kendisinikanıtlamıştır.

 

Buzdave ıslak zeminde kızaklama karşısında mükemmel yol tutuşu ve konforu buluşturantasarımıyla WinterCraft WI31 standart binek araçlardan, konfor sınıfı ultrayüksek performans  grubuna dek tüm araç sürücülerine hitap edebilen yeninesil kış lastiğidir. Profesyonel testlerde aldığı yüksek puanların yanı sıra,kullanıcı deneyimi puanlarında da ortalamaların üzerinde başarısı ile, çivilikış lastiğinden çok daha fazlası olduğunu kanıtlamıştır.

 


Tanıtım Videosu

Lastik Jant Portal Kullanım Videosu

Ürünlermiz

Bizi Takip Edin

.